Trzy Potężne modlitwy o cud

Play Video

Trzy Potężne modlitwy o cud

Szukasz potężnych modlitw o cud ? Przygotowaliśmy trzy różne modlitwy, z których powinieneś korzystać w chwilach gdy w Twoim życiu zradza się potrzeba doświadczenia Bożego cudu.

Modlitwa o cud

Panie, moja Opoko i Wybawicielu, dziękuję, że jesteś zawsze dla mnie pomocą w trudnych chwilach. Widzisz, jak przytłaczają mnie problemy, pomóż mi na to wszystko spojrzeć z wiarą i jeśli jest taka Twoja wola, uczyń cud, którego tak bardzo potrzebuję. Proszę, ożyw we mnie świadomość Twojej opieki i tego, że nikt nie może mnie odłączyć od Twojej miłości. Zabierz mój strach i zastąp go szczerą wiarą w Ciebie. Jesteś Królem wieków, nieśmiertelnym, niewidzialnym, jedynym Bogiem. Tobie cześć i chwała przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego.

Amen.

Ojcze Niebieski, dziękuję, że jesteś moim Obrońcą i Wybawicielem. Chroń mnie i uwolnij od wszelkiego niebezpieczeństwa. Proszę Cię o cud i głęboką świadomość tego, że jesteś ze mną i że w Tobie jestem bezpieczny. Przymnóż mi wiary, abym mógł całym sercem zaufać Tobie i pomóż mi żyć w komunii z Tobą, aby moje życie uwielbiało Ciebie.

Amen.

Boże, dziękuję, że jesteś moim Obrońcą i Wspomożycielem. Pismo Święte mówi, że „Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra”. Proszę, przemień sytuację, w której się znajduję i wykorzystaj ją dla mojego dobra. Nie widzę z niej wyjścia, dlatego proszę Cię o wskazanie odpowiedniej drogi i o Twoją mądrość. Wysłuchaj mojej modlitwy i uczyń cud, jeśli jest on potrzebny. Jesteś wszechmocnym Królem królów i Panem panów, Tobie niech będzie cześć i wieczna chwała, przez Chrystusa, Pana naszego.

Amen.

Komentarze:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ostatnio dodane filmy: